Battery Equalizer Lithium Battery Protection Board JK-B4A24S 2S-24S Active Balance 24V 48V 36V 10S 13S 16S 15S 4A(24S 4A Balancer)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
09
quantity
Product details
Category
Power supply range: 20V~100V;2.2 Operating Environment Conditionsa) Operating temperature range: -30 ~ 70;b) Power requirements: 20~100V;c) Power consumption: balanced state 55mA@20V, non-balanced state 40mA@20V.==========Model Number : JK-B4A24S